En iyi Elektronik Sigara ve En iyi E-Likit

en iyi elektronik sigara ve en iyi e-likit

En iyi Elektronik Sigara ve En iyi E-Likit

En iyi elektronik sigara ve en iyi e-likit zamana göre değişiklik gösteren kavramlardır. Bir sene önce ve 6 ay sonra bu kavramlar değişiklik gösterecektir. Günümüzde 2017 yılı mayıs ayı itibarı ile en iyi elektronik sigaralar şu şekilde sıralanmaktadır.

 1. YiHi SX Mini G Class 200W TC Box MOD
 2. HCigar VT250 MOD
 3. Smok TWINS MISSION GX 2/4 Kit

Bu listeyi daha fazla uzatabilirdik fakat göreceli olacağından yeterli gördük. En iyi elektronik sigara sizin içim alışkanlıklarınıza uyum gösteren markası genel olarak kabul görmüş olandır. Fiyatı yüksek olan iyidir mantığı elektronik sigara için geçerli değildir. Çok pahalı bir model sizin içim alışkanlıklarınıza uymuyorsa sizin için iyi bir seçim olmayacaktır.

En iyi e-likit yine çok göreceli olmakla beraber toplum tarafından kalitesi ve markası onaylanmış bir çok seçenek vardır. Halk arasında premium e-likit olarak adlandırılan yüksek kalitede üretim yapılan markalar şu şekilde sıralanmaktadır.

 1. Five Pavns (Amerika)
 2. Halo  (Amerika)
 3. One Hit Wonder (Amerika)
 4. E-Liquid France  (Fransa)
 5. Cloud Vapor (Fransa)

Bu listede uzar fakat ilk aklıma gelen ve genel olarak kabul görmüş olanları sıraladım.

 

 

 

 1. mcerden diyor ki:

  YiHi SX Mini G Class 200W TC Box MOD ile OBS 5 ml RTA atomizer kullanıyorum çok memnunum, Daha önce Smok Skyhook RDTA Box mod kullandım, Smok Skyhook RDTA box’ın tadı mükemmel RDA tadında ve duman miktarı da çok iyi ancak ilk düşüşünde bozuldu. SX mini’yi defalarca düşürdüm hiç bir sorun yok.
  Benim gibi sakar değilseniz Smok Skyhook RDTA tavsiye ederim fiyat, performans, 9-10 ml tank hacmi ve tadı diğer hiç bir cihazda yok. Bugün bu siteden bir tane sipariş verdim, sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*